Tylenol Sinus Severe Day Caplets with Acetaminophen 325 מ"ג, Guaifenesin 200mg & Phenylephrine HCl 5 מ"ג, Non-Drowsy Pain Reliever, מצפה ו Nasal Decongestant, 50 חבילות נסיעות של 2 ct Packs של 2 ct
Stock Expiry Date*: 07-05-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- 50 חבילות נסיעות של 2ct. of Tylenol Sinus Somee Day Caplets for non-drowsy סימפטום הקלה בשל חום הקר, השחת או אלרגיות נשימה אחרות כגון ריר וסינוס. אידיאלי עבור שניהם בבית ועל הדרך
- משככי כאבים, מקטין חום, decongestant ורפואה מצפה להקל באופן זמני על כאבים קטנים וכאבים, כמו גם סימפטומים של עומס חזה, גודש nasal, סינוס כאבי ראש ולחץ
- כל כובע מכיל 325 מיליגרם של acetaminophen כדי להפחית חום וכאב; 5 מיליגרם של nasal decongestant phenylephrine HCl כדי לעזור ברור מעברים האף; ו -200 מיליגרם של guaifenesin מצפה לעזור להפוך שיעול פרודוקטיבי יותר
- הנוסחה non-drowsy של תרופה זו סינוס מספקת הקלה תסמינים יעילה בשעות היום על ידי קידום ניקוז הסינוס, decongesting סינוס פתחים וקטעים, וחיפוי bronchial secretions כדי לעזור להפוך שיעולים פרודוקטיביים יותר
- מהרופא #1 המליץ על להקלת כאב, אלה קלפי הקלה בסינוס חמורים מתאימים למבוגרים ולילדים בגילאי 12 שנים ומעלה עבור טיפול בתסמינים קרים חזק
| המרכיבים | Sucralose, טיטניום Dioxide, Hypromellose, מגנזיום, תא microcrystalline cellulose, המונחים: croscarmellose sodium, hydroxypropyl cellulose, Triacetin, Starch, טעם טעם, Active Ingredients (in each caplet): Acetaminophen 325 mg (Pain reliever/fever reducer) Guaifenesin 200 mg (Expectorant) Phenylephrine HCl 5 mg (Nasal decongestant) Inactive Ingredients: Carnauba wax |
| רכיבים פעילים | Phenylephrine, גווניפר, Acetaminophen |
| המרכיבים | פלאדור, Hypromellose, Croscarmellose, טיטניום Dioxide, Icrocrystalline Cellulose, גלטין, מגנזיום Stearate, hydroxypropyl cellulose, Sucralose, Triacetin, רכיבים פעילים (בכל Caplet): Acetaminophen 325 Mg (pain Reliever/fever reductionr) Guaifenesin 200 Mg (expectorant) Phenylephrine Hcl 5 Mg (nasal Decongestant) Ingredients: Carnauba Wax |
| פלאדור | Apple Apple |
| יחידה Count | 1 Count |
| טופס | Tablet Tablet Tablet |
| משקל | 4.96 אונקיות |
| יתרונות המוצר | בקרה קרה ושפעת |
| מספר פריטים | 1 1 |
| יצרן | Kenvue |
| מידות L x W x H | 3.29 X 4.42 X 5.76 Inches |
| סוג המוצר | רפואה Sinus |
| שימושים ספציפיים למוצר | קר Sore |
| UPC | 300450262530 |
| שם מודל | Tylenol |
| מספר זיהוי הסחר העולמי | 00300450262530 |
| שם החבילה Type Name | Blister |
| קהל היעד | Unisex-Adults |
| סוג המוצר | תרופות |
| מותג Brand | Tylenol |
| שם מותג | Tylenol |
| המונחים: | מבוגרים |
| מכיל סוג | Box Box |
| יצרן מספר | 30036801 |
| מודל מספר | 30036801 |
| מידות | 3.29 x 4.42 x 5.76 inches |
| תכונות נוספות | Non-Drowsy |
| טיפול בגוף חלק | גוף שלם |
-
קבלו 5% הנחה בקנייה של 4 פריטים או יותר
-
קבל 5% הנחה על הרכישה הבאה שלך.
-
ההזמנות מעובדות ונשלחות מברוקלין, ארה"ב.
-
משלוח חינם על הזמנות זכאיות.
אחריות החזרה של 30 יום
רכישות עם ביטחון עם תמיכה בהחזרה של 30 יום.
SKU |
BRSWGFI7CV6AOHTP |
קטגוריה |
בריאות , תרופות Over-the-Counter , אלרגיה, Sinus & Asthma , רפואה Sinus |
Barcode |
300450262530 |
Tags |
Tylenol Sinus Severe Day Caplets מציעים הקלה זמנית של סימפטומים הקשורים קדחת השחת או אלרגיות נשימתיות אחרות ואת הקר המשותף, כולל כאב ראש, סינוס גודש ולחץ, גודש nasal, גודש חזה, כאבי בטן קטנים וכאבים וכאבים. כל כובע להקלת סינוס מכיל 325 מ"ג שלמשככי הכאב ולהפחית חום acetaminophen, 5 מ"ג של nasal decongestant phenylephrine HCl, ו -200 מ"ג של guaifenesin הצפוי. כאשר נלקח כמו מכוונת, תרופה סינוס זה יכול לעזור decongest סינוס פתחים וקטעים, לעזור הפרשים נוסטל ברורים, ולעזור phlegm רופפת וסודות ברונצ'ים דקים כדי להפוך שיעולים פרודוקטיביים יותר. ממותג להקלת הכאב של הרופא #1, ניתן לקחת את הנוסחה הלא שגרתית במהלך היום והוא מתאים למבוגרים ולילדים 12 שנים. קפסולות אלה זמינות באריזות נוחות כי הוא מושלם עבור נסיעות ועל סימפטום על-הגוהקלה.
מידע חשוב
מידע בטיחות
מוצר זה מכיל acetaminophen. אל תיקח עם מוצרים אחרים המכילים acetaminophen. נטילת יותר מהמנה המומלצת עלולה לגרום לסיכוני בריאות חמורים. להימנע משימוש אם אתה נוטל מעכבי חמצון מונואמין (MAOIs) או יש אלרגיות ידועות לכל מרכיבים. להתייעץ עם רופא מקצועי לפני השימוש אם יש לך כבד, לב, בלוטת התריס או תנאי הערמונית, לחץ דם גבוה, סוכרת או שיעול כרוני הקשור ריר. להפסיק להשתמש ולבקש ייעוץ רפואי אם הסימפטומים מחמירים, נמשך מעל 7 ימים, או תסמינים חדשים מופיעים. אל תעלה על המינון המומלץ. צאו מהישג ידם של הילדים. במקרה של מנת יתר מקרית, חפש עזרה רפואית או ליצור קשר עם מרכז בקרת רעל מיד (1-800-222-1222). חנות בין 20-25 ° C (68-77 °F) ולהימנע מחום או לחות מופרזים.
המרכיבים
Active Ingredients (בכל caplet): Acetaminophen 325 מ"ג (Pain hydror/fever hydror) Guaifenesin 200 מ"ג (Expectorant) Phenylephrine HCl 5 מ"ג (Nasal decongestant) Ingredients: carnauba, croscarmsedium, טעם, hydroxpropylose, מגנזיום צלוליפטומטי, , cacter, cacter, cactellow צלוליפטוז
כיוונים
מבוגרים וילדים 12 שנים ומעלה: לקחת 2 קפסולות כל 4 שעות לפי הצורך. מלא עם מים; לא למחוץ, ללעוס או להתמוסס. אל תיקחו יותר מ-10 קפסולות תוך 24 שעות. ילדים מתחת לגיל 12: שאל רופא לפני השימוש. תמיד לעקוב אחר הוראות השימוש במוצר המסופקות על התווית.
הצהרה משפטית
הצהרות לגבי תוספי תזונה לא הוערכו על ידי ה- FDA ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה או מצב בריאות.
מדד המוצר
3.29 x 4.42 x 5.76 אינץ'; 4.96 אונקיות
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
הבהרה
תוספי תזונה אינם תרופות. המוצרים הנמכרים באתר זה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. אם יש לך מצב רפואי, תמיד התייעץ עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני השימוש. תוצאות אישיות עשויות להשתנות. בהזמנת מוצר, אתה מסכים לעמוד בתקנות הייבוא של מדינתך. אנו מכסים את המיסים והחובות החלים כפי שנאמר.
*מידע על תאריך תפוגה:
אנא שימו לב שהתאריך תפוגה עשוי להשתנות בין קבוצות. עם זאת, אנו מבטיחים שכל המוצרים שנשלחים ללקוחותינו יש להם תוקף תקף ולא יפוגו במועד המסירה.









