דלג לתוכן
HealthCareAisle Allergy Relief - Fexofenadine hydrochloride Tablet USP, 180 מ"ג, 90 טבליות, Allergy תרופות, non-Drowsy 24Hour Relief

Price:

₪ 62.32


HealthCareAisle Allergy Relief - Fexofenadine hydrochloride Tablet USP, 180 מ"ג, 90 טבליות, Allergy תרופות, non-Drowsy 24Hour Relief

https://nutricity.co.il/shop/brswggqnov6ra3lk-healthcareaisle-allergy-relief-fexofenadine-hydrochloride-tablet-usp-180-m-g-90-tblyvt-allergy-trvpvt-non-drowsy-24hour-relief-122718 https://nutricity.co.il/web/image/product.template/122718/image_1920?unique=77bdedf

Stock Expiry Date*: 24-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fexofenadine הוא תרופה אלרגית שאינה הודגמית המספקת הקלה יעילה מאלרגיות מקורה וחיצוניות
  • ה-Fexofenadine hydrochloride הוא אנטי-היסטמין שמקל באופן זמני את הסימפטומים האלרגיים עקב קדחת השחת או אלרגיות נשימתיות העליונות האחרות כגון נזלת; עשי, עיניים מימיות; נחירות; וגרד של האף או הגרון.
  • השוואת מותג לאומי: יש אותו מרכיב פעיל כמו Allegra Allergy 24 Hour Tablet
  • טבליות Fexofenadine לספק 24 שעות של הקלה לאלרגיה; קח אחד 180 מ"ג טבליה עם מים פעם ביום; לא לקחת יותר מ 1 Tablet בתוך 24 שעות; ראה תווית חבילה עבור אזהרות, כיוונים ומידע חשוב אחר; להשתמש רק כמפורט
  • HSA או FSA Eligible

₪ 62.32 62.32 ILS ₪ 62.32 מס נכלל

Not Available For Sale

(₪ 0.69 / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • מותג Brand
  • יחידה Count
  • טופס
  • משקל
  • יתרונות המוצר
  • מספר פריטים
  • יצרן
  • מידות L x W x H
  • המרכיבים
  • סוג המוצר
  • שימושים ספציפיים למוצר
  • רכיבים פעילים
  • UPC
  • מספר זיהוי הסחר העולמי
  • שם החבילה Type Name
  • ספירת תוכן
  • סוג המוצר
  • משקל
  • מותג Brand
  • המרכיבים
  • שם מותג
  • המונחים:
  • מכיל סוג
  • מידות
  • תכונות נוספות
  • טיפול בגוף חלק

שילוב זה אינו קיים.

צור קשר
רפואה אלרגיה
יצרן INC, Dr. Reddy's Laboratories
המרכיבים FD&C Red No. 40, Hypromellose, המונחים: croscarmellose sodium, Mannitol, תירס Starch, Polyethylene Glycol, Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, iron oxide black, magesium stearate, powder cellulose and titanium dioxide
רכיבים פעילים Fexofenadine HCl USP, 180 mg
המרכיבים Hypromellose, תירס Starch, Red No. 40, Croscarmellose Sodium, Polyethylene Glycol, ברזל Oxide Black, Mannitol, Active Ingredient: Fexofenadine Hcl Usp, 180 Mg. Inactive Ingredients: Collodial Silicon Dioxide, מגנזיום Stearate, אבקת Cellulose ו Titanium Dioxide
מותג Brand HealthCareAisle
יחידה Count 90 Count
טופס Tablet
משקל 4.48 אונקיות
יתרונות המוצר בקרת אלרגיה
מספר פריטים 1 1
מידות L x W x H 2.38 X 2.38 X 4.56 Inches
סוג המוצר רפואה אלרגיה
שימושים ספציפיים למוצר אלרגיה
UPC 848985000666
מספר זיהוי הסחר העולמי 00848985000666
שם החבילה Type Name R
ספירת תוכן 90 Count
סוג המוצר תרופות
משקל 4.48 נקודות
מותג Brand בריאות
שם מותג HealthCareAisle
המונחים: מבוגרים
מכיל סוג בקבוק בקבוק
מידות 2.38 x 2.38 x 4.56 אינץ'
תכונות נוספות Non-Drowsy
טיפול בגוף חלק עיניים
  • Buy Four or More Offer

    קבלו 5% הנחה בקנייה של 4 פריטים או יותר

  • Next Purchase Offer
    קבל 5% הנחה על הרכישה הבאה שלך.
  • Ships from(Israel)
    ההזמנות מעובדות ונשלחות מברוקלין, ארה"ב.
  • Delivery Offer(Israel)
    משלוח חינם על הזמנות זכאיות.
Delivery Detail
זמני משלוח משוערים: 12–26 ימים (בינלאומי). 3–6 ימים (מקומי).
Safe Checkout
תשלום בטוח ומובטח
Return Policy

אחריות החזרה של 30 יום
רכישות עם ביטחון עם תמיכה בהחזרה של 30 יום.

Free Return Pickup
איסוף החזרות חינם זמין
אנחנו נטפל בהחזרות מדלת הבית שלך ללא עלות נוספת.


האם אתם סובלים מאלרגיות פנימיות וחיצוניות? Taken פעם ביום, HealthCareAisle Allergy Relief Tablets (Fexofenadine hydrochloride USP, 180 מ"ג) להקל באופן זמני על הסימפטומים עקב קדחת השחת או אלרגיות נשימות העליונות האחרות כגון נזלת; נחירות; עשי, עיניים מימיות; וגרון או האף. כל טבליה של מרשם מקורי נגדיסטמין מספק 24 שעות של הקלה מאלרגיות מקורה וחיצוניות. מוצר זה אינו מיוצר או מופץ על ידי Chattem, Inc. (חלק מהקבוצה Sanofi), מפיצים של Allegra Allergy 24 Hour Tablet. Allegra הוא סימן מסחרי רשום של Aventisub LLC.

מידע חשוב

מידע בטיחות

אל תשתמשו אם אי פעם הייתה לכם תגובה אלרגית למוצר הזה או לכל אחד מהמרכיבים שלו.

המרכיבים

Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, corn starch, croscarmellose sodium, FD&C Red no. 40, hypromellose, iron oxide black, magesium stearate, mannitol, polyethylene glycol, powder cellulose and titanium dioxide

הצהרה משפטית

הצהרות לגבי תוספי תזונה לא הוערכו על ידי ה- FDA ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה או מצב בריאות.

מדד המוצר

2.38 x 2.38 x 4.56 אינץ'; 4.48 אונקיות

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

3 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28349 Aramex 34914705232 2026-10-02 Track
NC06325 Aramex 34911579920 2026-07-21 Track
NC06201 Aramex 34912543142 2026-07-21 Track

הבהרה

תוספי תזונה אינם תרופות. המוצרים הנמכרים באתר זה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. אם יש לך מצב רפואי, תמיד התייעץ עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני השימוש. תוצאות אישיות עשויות להשתנות. בהזמנת מוצר, אתה מסכים לעמוד בתקנות הייבוא של מדינתך. אנו מכסים את המיסים והחובות החלים כפי שנאמר.

*מידע על תאריך תפוגה:
אנא שימו לב שהתאריך תפוגה עשוי להשתנות בין קבוצות. עם זאת, אנו מבטיחים שכל המוצרים שנשלחים ללקוחותינו יש להם תוקף תקף ולא יפוגו במועד המסירה.