אלב טבליות עם Easy Open Arthritis Cap, Naproxen Sodium, 220 מ"ג (NSAID) כאב Reliever / Fever מופחת, 200 Count (Pack of 2)
Stock Expiry Date*: 05-08-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- ה-Alve Easy Open Arthritis Cap קיבל את Ease של קרן דלקת פרקים לשימוש Commendation
- רק טבליה אחת יכולה להקל על הכאב עד 12 שעות
- ה-Alve Easy Open Arthritis Cap אינו עמיד בפני ילדים
- VE הוא המותג המומלץ #1 לכאבי דלקת פרקים קטנים בקרב רופאים אורתופדיים.
- עלה הוכח טוב יותר על כאב קשה מאשר טירנוול 8hr. * בהתבסס על לימודי כאבי שיניים ומחזוריים.
| המרכיבים | Hypromellose, טלק, Stearate, טיטניום די תחמוצת, Povidone, Microcrystalline Cellulose, Polyethylene Glycol, Fd &c Blue 2 Lake, כל Tablet מכיל: Naproxen Sodium 220 Mg |
| מותג Brand | חלב |
-
קבלו 5% הנחה בקנייה של 4 פריטים או יותר
-
קבל 5% הנחה על הרכישה הבאה שלך.
-
ההזמנות מעובדות ונשלחות מברוקלין, ארה"ב.
-
משלוח חינם על הזמנות זכאיות.
אחריות החזרה של 30 יום
רכישות עם ביטחון עם תמיכה בהחזרה של 30 יום.
SKU |
BRSWIYYOOQMAECIZ |
קטגוריה |
בריאות , תרופות Over-the-Counter , כאב ריבורס , כאבי שרירים & שרירים הקלה , תרופות |
Tags |
When you're tired of taking and retaking pills every few hours to deal with long-lasting aches and pains, Aleve can help. Just 1 tablet is strong enough to provide pain relief that can last up to 12 hours, which means no more stopping throughout the day to take more tablets. Aleve is an over-the-counter (OTC), nonsteroidal anti-inflammatory drug (NSAID) that provides temporary relief from minor aches and pains. It also temporarily reduces fever.
Covered by the Bayer HealthCare LLC – Consumer Health 60-Day Satisfaction Guarantee. See below for details
Easy Open Cap.
Ease-of-use Commendation for Packaging - Arthritis Foundation
This package for households without young children.
מידע חשוב
המרכיבים
Each Tablet contains: Naproxen sodium 220 mg, FD&C blue #2 lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, polyethylene glycol, povidone, talc, titanium dioxide.
כיוונים
אל תיקח יותר מבימוי. המינון היעיל הקטן ביותר צריך לשמש. שתו כוס מלאה של מים עם כל מנה. אם לוקחים מזון, המוצר הזה עשוי להימשך זמן רב יותר לעבודה. מבוגרים וילדים 12 שנים ומעלה: לקחת 1 קפסולה כל 8 עד 12 שעות בעוד הסימפטומים נמשכים למינון הראשון. אתה יכול לקחת 2 קפסולות בתוך השעה הראשונה. אל תעלה על 2 קפסולות בכל 8 עד 12 שעות. אל תעלה על 3 קפסולות בתקופה של 24 שעות. ילדים מתחת לגיל 12: שאל רופא.
הצהרה משפטית
הצהרות לגבי תוספי תזונה לא הוערכו על ידי ה- FDA ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה או מצב בריאות.
מדד המוצר
6 x 4 x 4 אינץ '; 0.01 אונקיות
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
הבהרה
תוספי תזונה אינם תרופות. המוצרים הנמכרים באתר זה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. אם יש לך מצב רפואי, תמיד התייעץ עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני השימוש. תוצאות אישיות עשויות להשתנות. בהזמנת מוצר, אתה מסכים לעמוד בתקנות הייבוא של מדינתך. אנו מכסים את המיסים והחובות החלים כפי שנאמר.
*מידע על תאריך תפוגה:
אנא שימו לב שהתאריך תפוגה עשוי להשתנות בין קבוצות. עם זאת, אנו מבטיחים שכל המוצרים שנשלחים ללקוחותינו יש להם תוקף תקף ולא יפוגו במועד המסירה.









