דלג לתוכן
24 HR Non Drowsy Allergy Medicine, Loratadine Antihistamine טבליות 30 Ct

Price:

₪ 71.70


24 HR Non Drowsy Allergy Medicine, Loratadine Antihistamine טבליות 30 Ct

https://nutricity.co.il/shop/brswkeaga4ogifyv-24-hr-non-drowsy-allergy-medicine-loratadine-antihistamine-tblyvt-30-ct-119869 https://nutricity.co.il/web/image/product.template/119869/image_1920?unique=d114b59

Stock Expiry Date*: 18-11-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • רפואה אלרגיה קלרליטין מציעה סיוע רב עוצמה לא אלרגיה
  • תרופות אלרגיה המספקות תסמינים הנגרמים על ידי יותר מ -200 אלרגנים פנימיים וחיצוניים, כולל אבק, אבק, ו דנדר חיית מחמד.
  • תרופה זו אלרגיה לורנדין מרגיעה באופן זמני את האף נפוח, נחירות, עשי ועיניים מימיות ואת האף הגרדי ואת הגרון
  • # 1 הרופא המליץ non-drowsy אוראלי אלרגיה מותג
  • עם טבליות קל-to-swallow, קלייריטין הוא פתרון נוח ויעיל עבור אלה המבקשים הקלה אלרגית ארוכת טווח ללא תחושה של דינמי או sluggish.

₪ 71.70 71.7 ILS ₪ 71.70 מס נכלל

Not Available For Sale

(₪ 2.39 / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • מותג Brand
  • פלאדור
  • יחידה Count
  • טופס
  • משקל
  • יתרונות המוצר
  • מספר פריטים
  • טופס Dosage
  • יצרן
  • מידות L x W x H
  • המרכיבים
  • סוג המוצר
  • שימושים ספציפיים למוצר
  • רכיבים פעילים
  • UPC
  • שם מודל
  • מספר זיהוי הסחר העולמי
  • שם החבילה Type Name
  • קהל היעד
  • ספירת תוכן
  • סוג המוצר
  • משקל
  • מותג Brand
  • המרכיבים
  • שם מותג
  • המונחים:
  • מכיל סוג
  • יצרן מספר
  • מודל מספר
  • מידות
  • תכונות נוספות
  • טיפול בגוף חלק

שילוב זה אינו קיים.

צור קשר
רפואה אלרגיה
המרכיבים מגנזיום Stearate, לקטוז Monohydrate, In Each Tablet Active Ingredients: Loratadine (10 mg), Antihistamine. In Each Tablet Inactive Ingredients: Corn Starch
קהל היעד Unisex-Adults, Unisex-Kids
המרכיבים מגנזיום Stearate, לקטוז Monohydrate, בכל Tablet Active Ingredients: Loratadine (10 מ"ג), אנטייסטמין בכל טבליות Inactive Ingredients: Corn Starch
מותג Brand Claritin
פלאדור Unflaved
יחידה Count 30 הרוזן
טופס Tablet Tablet Tablet
משקל 0.07 פאונד
יתרונות המוצר בקרת אלרגיה
מספר פריטים 1 1
טופס Dosage Tablet
יצרן Claritin
מידות L x W x H 3.75 X 1.56 Inches
סוג המוצר רפואה אלרגיה
שימושים ספציפיים למוצר אלרגיה
רכיבים פעילים אנטיהיסטמין
UPC 041100810748 041100810922 695888822303 041100803634
שם מודל Claritin 24 Hour Allergy
מספר זיהוי הסחר העולמי 00041100810922
שם החבילה Type Name בקבוק בקבוק
ספירת תוכן 30 Count
סוג המוצר תרופות
משקל 1.12 עבירות
מותג Brand Claritin
שם מותג Claritin
המונחים: מבוגרים
מכיל סוג Blister Pack
יצרן מספר 474061
מודל מספר 474061
מידות 3.13 x 3.75 x 1.56 inches
תכונות נוספות Non-Drowsy
טיפול בגוף חלק בחזרה
  • Buy Four or More Offer

    קבלו 5% הנחה בקנייה של 4 פריטים או יותר

  • Next Purchase Offer
    קבל 5% הנחה על הרכישה הבאה שלך.
  • Ships from(Israel)
    ההזמנות מעובדות ונשלחות מברוקלין, ארה"ב.
  • Delivery Offer(Israel)
    משלוח חינם על הזמנות זכאיות.
Delivery Detail
זמני משלוח משוערים: 12–26 ימים (בינלאומי). 3–6 ימים (מקומי).
Safe Checkout
תשלום בטוח ומובטח
Return Policy

אחריות החזרה של 30 יום
רכישות עם ביטחון עם תמיכה בהחזרה של 30 יום.

Free Return Pickup
איסוף החזרות חינם זמין
אנחנו נטפל בהחזרות מדלת הבית שלך ללא עלות נוספת.
SKU
BRSWKEAGA4OGIFYV
קטגוריה
בריאות , תרופות Over-the-Counter , אלרגיה, Sinus & Asthma , רפואה אלרגיה
Barcode
041100810748041100810922695888822303041100803634
Tags


תרופות אלרגיה קלרליטין מספק הקלה רבת עוצמה, לא-בשלה מתסמיני אלרגיה הנגרמים על ידי יותר מ -200 אלרגנים פנימיים וחיצוניים, כגון אבק, קרדית אבק, קטנדר ותבנית. עם כלורוטהדין כמרכיב פעיל שלה, קלייריטין עובד כאנטיתיסטמין כדי להקל על הסימפטומים כמו שטוף, נזלת האף, עשי ועיניים מימיות. טבליות קל-to-swallow נוח לקחת, מה שהופך אותו אופציה נהדרת עבור אלה המעדיפים תרופות לוח מסורתיות. עם Claritin, אתה יכול לחוות הקלה לאורך זמן מהתסמינים האלרגיים שלך מבלי להרגיש דינמי, כך שתוכל להתמקד ביום שלך בביטחון.

מידע חשוב

מידע בטיחות

אל תשתמשו אם אי פעם הייתה לכם תגובה אלרגית למוצר הזה או לכל אחד מהמרכיבים שלו. צאו מהישג ידם של הילדים. במקרה של מנת יתר, לקבל סיוע רפואי או ליצור קשר עם מרכז בקרת רעל (1-800-222-1222) מיד.

המונחים

לעתים קרובות להקל על הסימפטומים האלה עקב חום השחת או אלרגיות נשימתיות העליונות האחרות: האף הנזלי, נחירות, עשי, עיניים מימיות, גירוד האף או הגרון

המרכיבים

בכל Tablet Active Ingredients: Loratadine (10 מ"ג), Antihistamine. בכל טבליות Inactive Ingredients: Corn Starch, Lactose Monohydrate, מגנזיום Stearate.

כיוונים

מבוגרים וילדים 6 שנים ויותר, טבליה אחת ביום; לא יותר מ 1 טבליות ב 24 שעות.

הצהרה משפטית

הצהרות לגבי תוספי תזונה לא הוערכו על ידי ה- FDA ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה או מצב בריאות.

מדד המוצר

3.13 x 3.75 x 1.56 אינץ'; 1.12 אונקיות

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

3 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28349 Aramex 34914705232 2026-09-29 Track
NC06325 Aramex 34911579920 2026-07-21 Track
NC06201 Aramex 34912543142 2026-07-21 Track

הבהרה

תוספי תזונה אינם תרופות. המוצרים הנמכרים באתר זה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. אם יש לך מצב רפואי, תמיד התייעץ עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני השימוש. תוצאות אישיות עשויות להשתנות. בהזמנת מוצר, אתה מסכים לעמוד בתקנות הייבוא של מדינתך. אנו מכסים את המיסים והחובות החלים כפי שנאמר.

*מידע על תאריך תפוגה:
אנא שימו לב שהתאריך תפוגה עשוי להשתנות בין קבוצות. עם זאת, אנו מבטיחים שכל המוצרים שנשלחים ללקוחותינו יש להם תוקף תקף ולא יפוגו במועד המסירה.