טבליות אלרגיה גדולות, Chlorpheniramine זכרate 4 מ"ג, Antihistamine 4 Hour, 1000 Tablet
Stock Expiry Date*: 26-09-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- AllERGY TABLETS: ה- 4 Hour Allergy Tablets באופן זמני להקל על הסימפטומים האלה בגלל חום השחת או אלרגיות נשימות העליונות האחרות: האף, הגרד, עיניים מימיות, נחירות, גירוד של האף או הגרון.
- InGREDIENT: כל טבליה מכילה chlorpheniramine זכרate 4 מ"ג כאנטיתיסטמין.
- איך לקחת כל 4 עד 6 שעות, או כפי שמכוון על ידי רופא. מבוגרים וילדים 12 שנים ויותר: טבליה אחת. אל תעלה על 6 טבליות תוך 24 שעות. ילדים 6 עד 12 שנים: 1/2 טבליות (Break Tablet במחצית). אל תעלה על 3 טבליות תוך 24 שעות. ילדים מתחת לגיל 6 שנים: אל תשתמשו
- QUALITY FORMULATION: אנו שומרים על סטנדרטים גבוהים של טיפול באמצעות עמידה רגולטורית קפדנית כדי לספק טבליות מגובשות בקפידה ויעילות לאלרגיה.
- MAJOR PHARMACEICALS: בחברות התרופות הגדולות, אנו מאמינים כי בריאות צריכה להיות נגישה לכולם. אנו גאים על המורשת שלנו של מתן תוספי OTC ווויטמין איכותיים.
| המרכיבים | מגנזיום Stearate, מיקרו-קריסטלליין cellulose., D&C yellow #10 aluminum lake, Active ingredient (in each tablet): Chlorpheniramine maleate 4 mg. Inactive ingredients corn starch, lactose anhydrous |
| המרכיבים | מגנזיום Stearat, Microcrystalline Cellulose, Ingredient (בכל Tablet): Chlorpheniramine זכרate 4 Mg. Ingredients תירס Starch, D&C צהוב #10 אלומיניום אגם, לקטוז Anhydrous |
| מותג Brand | MAJOR |
| יחידה Count | 1000 הרוזן |
| טופס | Tablet Tablet Tablet |
| משקל | 0.23 קילוגרם |
| יתרונות המוצר | אנטיהיסטמין |
| מספר פריטים | 1 1 |
| טופס Dosage | Tablet |
| יצרן | תרופות גדולות |
| מידות L x W x H | 7.48 X 7.48 X 12.01 Inches |
| סוג המוצר | רפואה אלרגיה |
| שימושים ספציפיים למוצר | מעבדה |
| רכיבים מיוחדים | CHLORPHENIRAMINE |
| יצרן | תרופות גדולות |
| טופס | Tablet Tablet Tablet |
| יחידה Count | 1000 הרוזן |
| מותג Brand | גדול |
| סוג המוצר | תוספי תזונה |
| משקל | 0.23 קילוגרם |
| שם מותג | MAJOR |
| המונחים: | מבוגרים |
| מכיל סוג | בקבוק בקבוק |
| יצרן מספר | BD26568 |
| תכונות חומריות | מזון בטוח |
| מודל מספר | BD26568 |
| מידות | 7.48 x 7.48 x 12.01 inches |
-
קבלו 5% הנחה בקנייה של 4 פריטים או יותר
-
קבל 5% הנחה על הרכישה הבאה שלך.
-
ההזמנות מעובדות ונשלחות מברוקלין, ארה"ב.
-
משלוח חינם על הזמנות זכאיות.
אחריות החזרה של 30 יום
רכישות עם ביטחון עם תמיכה בהחזרה של 30 יום.
SKU |
BRSWKHQEBQIQMEAZ |
קטגוריה |
בריאות , תרופות Over-the-Counter , אלרגיה, Sinus & Asthma , רפואה אלרגיה |
Tags |
CHLORPIRAMINE 4MG TAB CHLORP WhenIRAMINE MEAR-4 MG Yellow 1000 Allergies Tablet UPC 309040012807 על ידי חברת התרופות הגדולות
מידע חשוב
Safety Information
When using this product drowsiness may occur, avoid alcoholic beverages, alcohol, sedatives, and tranquilizers may increase drowsiness, use caution when driving a motor vehicle or operating machinery, and excitability may occur, especially in children.Keep out of reach of children. In case of overdose, get medical help or contact a Poison Control Center right away.
המרכיבים
Active ingredient (in each tablet): Chlorpheniramine maleate 4 mg. Inactive ingredients corn starch, D&C yellow #10 aluminum lake, lactose anhydrous, magnesium stearate, microcrystalline cellulose.
Directions
Take every 4 to 6 hours, or as directed by a doctor. Adults and children 12 years and over: 1 tablet. Do not exceed 6 tablets in 24 hours. Children 6 to under 12 years: 1/2 tablet (break tablet in half). Do not exceed 3 whole tablets in 24 hours. Children under 6 years: DO NOT USE.
הצהרה משפטית
הצהרות לגבי תוספי תזונה לא הוערכו על ידי ה- FDA ולא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה או מצב בריאות.
מדד המוצר
7.48 x 7.48 x 12.01 אינץ'; 8.15 אונקיות
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
הבהרה
תוספי תזונה אינם תרופות. המוצרים הנמכרים באתר זה אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. אם יש לך מצב רפואי, תמיד התייעץ עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות לפני השימוש. תוצאות אישיות עשויות להשתנות. בהזמנת מוצר, אתה מסכים לעמוד בתקנות הייבוא של מדינתך. אנו מכסים את המיסים והחובות החלים כפי שנאמר.
*מידע על תאריך תפוגה:
אנא שימו לב שהתאריך תפוגה עשוי להשתנות בין קבוצות. עם זאת, אנו מבטיחים שכל המוצרים שנשלחים ללקוחותינו יש להם תוקף תקף ולא יפוגו במועד המסירה.









